Netsoft dla Poligrafii

Produkty

Netsoft Imprenta - to specjalistyczne oprogramowanie dla drukarni przeznaczone dla przedsiębiorstw, zajmujących się przede wszystkim drukiem wielkoformatowym, offsetowym, solwentowym i cyfrowym. Imprenta jest narzędziem dedykowanym firmom, które w obliczu dynamicznego rozwoju stają przed koniecznością nadzoru przepływu informacji oraz prowadzenia efektywnego controllingu finansowego.

Oprogramowanie dla drukarni

Netsoft24 posiada w swojej ofercie wyjątkowo funkcjonalny, dedykowany CRM dla firm działających w branży poligraficznej. Oprogramowanie dla drukarni i agencji reklamowych Netsoft Imprenta odpowiada większości procesów, które mają miejsce w tego typu przedsiębiorstwach. Pozwala obsługiwać procesy związane z działaniami dotyczącymi zarówno pozyskania Klienta, jak i produkcji, czy dostaw gotowych już materiałów. Program oferowany jest w dwóch wersjach.

Pierwszą z nich jest Imprenta CRM będąca narzędziem do wspierania procesów handlowych wyposażone w takie moduły jak: ofertowanie, zamówienia, zlecenia, fakturowanie, analizy.

Drugą jest natomiast Imprenta ERP. Jest to narzędzie wspierające procesy produkcyjne zawierające m.in. poniższe moduły: magazyny, zakupy, produkcja, wynagrodzenia, interfejs do programu księgowego.

Oprogramowanie dla drukarni i agencji reklamowych świadczących usługi poligraficzne stworzone przez firmę Netsoft24 znacznie poprawia jakość zarządzania relacji z Klientami, jak również samego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że platforma dostępna jest nie tylko na komputerach przez przeglądarkę internetową, lecz także na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo, dzięki dostępowi do serwerowni Netsoft24, istnieje możliwość pracy w "chmurze".

SZYBKI KONTAKT
ZAMÓW DEMO
Pobierz wersję demo

Dane firmy

OSOBA KONTAKTOWA

WYBIERAM PLATFORMĘ


Netsoft24 Sp. z o.o. | ul. Szewska 75/77 | 50-121 Wrocław | tel: 71 341 96 35 | e-mail: sprzedaz@netsoft24.pl