Netsoft dla Ubezpieczeń

Produkty

Netsoft Broker - platforma przygotowana z myślą o najbardziej wymagających brokerach ubezpieczeniowych. Pełna możliwość modyfikacji oraz swoboda integracji z innymi aplikacjami, to tylko niektóre cechy świadczące o jej potencjale.

Oprogramowanie dla brokera i multiagencji

Jednym z branżowych systemów stworzonych przez zespół firmy Netsoft24 jest innowacyjna platforma Netsoft dla Ubezpieczeń. Dzięki funkcjonalnym modułom i intuicyjnemu interfejsowi jest to doskonałe oprogramowanie dla brokera i multiagencji. System dla brokera i multiagencji jest wyjątkowo praktycznym narzędziem kompleksowo wspierające wszystkie procesy związane z obsługą polis, jak i również codzienną, formalną stroną pracy brokera i agenta. Oznacza to, że już od pierwszych kontaktów z Klientem, aż po wystawianie faktur towarzystwom ubezpieczeniowym nieocenionym udogodnieniem będzie dla Państwa właśnie nasze oprogramowanie. Program dla brokera z linii platform Netsoft nie tylko wspomaga zarządzanie relacjami z Klientem, lecz umożliwia także nadzór nad polisami i rozliczeniami, generowanie raportów według wcześniej określonego wzorca oraz naliczanie prowizji zgodnie z siatką prowizyjną.

Zastosowane przez nas nowoczesne rozwiązania sprawiają, że Netsoft dla Ubezpieczeń dostępny jest zarówno na komputerze lub laptopie przez przeglądarkę internetową, jak i na różnych urządzeniach mobilnych. Dzięki dostępowi do naszych serwerów Klienci cieszyć się mogą również pracą w tzw. „chmurze”.

SZYBKI KONTAKT
ZAMÓW DEMO
Pobierz wersję demo

Dane firmy

OSOBA KONTAKTOWA

WYBIERAM PLATFORMĘ


Netsoft24 Sp. z o.o. | ul. Szewska 75/77 | 50-121 Wrocław | tel: 71 341 96 35 | e-mail: sprzedaz@netsoft24.pl