Netsoft dla Ubezpieczeń

Produkty

Netsoft Polisa - program stworzony dla pośredników ubezpieczeniowych, wspomagający  obsługę podstawowych procesów biznesowych w branży. System przeznaczony jest zarówno dla brokerów ubezpieczeniowych jak i multiagentów.

Netsoft Broker - platforma przygotowana z myślą o najbardziej wymagających brokerach ubezpieczeniowych. Pełna możliwość modyfikacji oraz swoboda integracji z innymi aplikacjami, to tylko niektóre cechy świadczące o jej potencjale.

Netsoft Multiagent - innowacyjny systemem dedykowany dla branży multiagencyjnej, umożliwiający dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb. W efektywny sposób wspiera wszystkie procesy biznesowe: począwszy od pozyskiwania klientów...

Netsoft Claim - program przeznaczony dla firm zajmujących się likwidowaniem szkód ubezpieczeniowych we wszystkich rodzajach ubezpieczeń. Potencjał systemu tkwi w możliwości elastycznego dopasowywania procesów....

Aktualności branżowe

Rekomendacja dla Netosft Broker z PIBUiR

Z prawdziwą przyjemności informujemy, że program Netsoft Broker jako jedyny na rynku otrzymał rekomendację z Polskiej Izby Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. 

XX Kongres Brokerów - Będziemy tam !!!

Zapraszamy w dniu 25.05.2017 r. do odwiedzenia naszego punktu informacyjnego NR 9 na jubileuszowym XX Kongresie Brokerów, który odbędzie się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski.

Rekomendacja MG Broker Sp. z o.o.

Kancelaria MG Broker Sp. z o.o. z Łodzi po dwóch latach korzystania z programu Netsoft Broker udzieliła nam rekomendacji ponieważ program spełnił oczekiwania i ciągle jest rozwijany w ramach obsługi serwisowej.

Rekomendacja Polska Grupa Brokerska Sp. z o.o.

Polska Grupa Brokerska Sp. z o.o. z Warszawy po zakończonym sukcesem wdrożeniu systemu Netsoft Broker w obszarze ewidencji i rozliczania polis, fakturowania oraz CRM wystawiła nam rekomendację.

więcej aktualności >>

Oprogramowanie dla brokera i multiagencji

Jednym z branżowych systemów stworzonych przez zespół firmy Netsoft24 jest innowacyjna platforma Netsoft dla Ubezpieczeń. Dzięki funkcjonalnym modułom i intuicyjnemu interfejsowi jest to doskonałe oprogramowanie dla brokera i multiagencji. System dla brokera i multiagencji jest wyjątkowo praktycznym narzędziem kompleksowo wspierające wszystkie procesy związane z obsługą polis, jak i również codzienną, formalną stroną pracy brokera i agenta. Oznacza to, że już od pierwszych kontaktów z Klientem, aż po wystawianie faktur towarzystwom ubezpieczeniowym nieocenionym udogodnieniem będzie dla Państwa właśnie nasze oprogramowanie. Program dla brokera z linii platform Netsoft nie tylko wspomaga zarządzanie relacjami z Klientem, lecz umożliwia także nadzór nad polisami i rozliczeniami, generowanie raportów według wcześniej określonego wzorca oraz naliczanie prowizji zgodnie z siatką prowizyjną.

Zastosowane przez nas nowoczesne rozwiązania sprawiają, że Netsoft dla Ubezpieczeń dostępny jest zarówno na komputerze lub laptopie przez przeglądarkę internetową, jak i na różnych urządzeniach mobilnych. Dzięki dostępowi do naszych serwerów Klienci cieszyć się mogą również pracą w tzw. „chmurze”.

Zobacz także:

SZYBKI KONTAKT
ZAMÓW DEMO
Pobierz wersję demo

Dane firmy

OSOBA KONTAKTOWA

WYBIERAM PLATFORMĘ


Netsoft24 Sp. z o.o. | ul. Szewska 75/77 | 50-121 Wrocław | tel: 71 341 96 35 | e-mail: sprzedaz@netsoft24.pl