Netsoft dla Serwisu

Produkty

Netsoft Serwis - program przeznaczony do obsługi zleceń serwisowych, ofertowania, magazynów oraz fakturowania. Wspiera procesy serwisowe urządzeń dźwigowo-transportowych oraz warsztaty samochodowe.

Program do obsługi serwisu

Zespół Netsoft24 zaprojektował innowacyjny program do prowadzenia serwisu dla firm, których działalność opiera się na mobilnej i stacjonarnej obsłudze technicznej sprzętu dźwigowo-transportowego, naprawach pojazdów, czy też wynajmie maszyn i urządzeń. Program do obsługi serwisu o nazwie Netsoft Serwis to kompletne narzędzie składające się z modułów funkcjonalnych wspomagających obsługę wszystkich procesów – od pozyskania klienta, poprzez przyjęcie zlecenia serwisowego, rozliczenie magazynu i zakupów, wystawienie faktur, rozliczenie serwisantów, aż do automatycznego przesłania danych do systemu księgowego. Dodatkowo klient korzystający z usług firmy posiadającej nasze oprogramowanie może poprzez dodatkowy moduł – Pulpit Klienta – sprawdzić swoje zlecenia, złożyć nowe, czy też dokonać rezerwacji pod wynajem.

Wykorzystanie w naszym programie do serwisu wielu nowoczesnych rozwiązań pozwala korzystać z niego nie tylko przez przeglądarkę internetową zainstalowaną na komputerze stacjonarnym lub laptopie, lecz także na dowolnych urządzeniach mobilnych. Wraz z oprogramowaniem zapewniamy również możliwość pracy w tzw. „chmurze” będącej jednym z naszych dedykowanych, wirtualnych serwerów.

Platforma z gamy produktów Netsoft jest funkcjonalnym oprogramowaniem z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, dzięki któremu zawsze będą Państwo mieli zapięte wszystko na przysłowiowy, ostatni guzik.

SZYBKI KONTAKT
ZAMÓW DEMO
Pobierz wersję demo

Dane firmy

OSOBA KONTAKTOWA

WYBIERAM PLATFORMĘ


Netsoft24 Sp. z o.o. | ul. Szewska 75/77 | 50-121 Wrocław | tel: 71 341 96 35 | e-mail: sprzedaz@netsoft24.pl