Biuro Brokerskie Insurance Brokers

Biuro Brokerskie "INSURANCE BROKERS" – Jacek Wydrych  jest firmą zatrudniającą wysoko wykwalifikowanych brokerów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego zarządzania ryzykiem dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę firm i osób fizycznych.

Biuro Brokerskie Insurance Brokers

L+O International Insurance Broker Sp. z o.o.

L+O International Insurance Broker Sp. z o.o. została utworzona 10 stycznia 1992 r. jako spółka polsko-niemiecka. Założycielami firmy byli: Leister& Co Versicherungsmakler GmbH z Leverkusen oraz trzech udziałowców polskich. W dniu 12 marca 1992 r. L+O International Insurance Broker uzyskała zezwolenie Nr 138 ...

L+O International Insurance Broker Sp. z o.o.

Innpact Broker Sp. z o.o.

Innpact Broker Sp. z o.o. to specjalista w dziedzinie ubezpieczeń i odszkodowań, który w swoim doradztwie ubezpieczeniowym kieruje się przede wszystkim zasadą "jak najlepsza ochrona, za jak najniższą cenę". Siłą naszej firmy jest doświadczenie zespołu naszych pracowników - brokerów, specjalistów z różnych dziedzin ubezpieczeń, prawników, likwidatorów szkód ...

Innpact Broker Sp. z o.o.

M Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

M Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jest firmą brokerską zajmującą się obsługą ubezpieczeń gospodarczych dla Klientów z całej Polski. Skutecznie realizujemy również ubezpieczenia w ramach procedury prawa zamówień publicznych zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 r. oraz pomagamy Klientom w wyborze nowoczesnych instrumentów inżynierii finansowej.

M Broker Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.

Pool Broker Sp. z o.o.

Działalność brokerska rozpoczęta przez brokerów naszego biura na początku lat 90-tych zaowocowała założeniem w listopadzie 2000 r.  firmy Pool Broker sp. z o.o.. Doświadczenie wniesione przez założycieli spółki pozwoliło na jej dynamiczny rozwój i umacnianie pozycji w regionie.   

Pool Broker Sp. z o.o.

SZYBKI KONTAKT
ZAMÓW DEMO
Pobierz wersję demo

Dane firmy

OSOBA KONTAKTOWA

WYBIERAM PLATFORMĘ


Netsoft24 Sp. z o.o. | ul. Szewska 75/77 | 50-121 Wrocław | tel: 71 341 96 35 | e-mail: sprzedaz@netsoft24.pl